צור קשר גלריה לקוחות מאמרים הרצאות וסדנאות אודות דף הבית


המשימה והחזון


להעצים אנשים, עסקים וארגונים. להביא לידי ביטוי את הגדולה והעוצמה של כל אחד ואחת. לתת פתרונות מעשיים להצלחה לאורך זמן. לחיות את החיים במודעות ומתוך חופש תוך יצירה.
אני מאמין שכל תהליך שהנני מקיים יעשה בגובה העיניים ויותאם לכל בית עסק, ארגון ולאדם עימו אני עובד.

 

רקע מקצועי


אחרי סיום לימודיי באוניברסיטת תל אביב בתחום אימון עסקי, יעוץ ארגוני ואסטרטגי ביצעתי בהצלחה תפקידים ניהוליים באירגונים גדולים בתחומי פיתוח עסקי, מכירות, שירות, אימון והדרכה.
בשנת 2008 הקמתי את חברת "פתרונות להצלחה בעסקים". היחודיות של "פתרונות להצלחה בעסקים" הינה שילוב של סדנאות מאתגרות ואימונים מעשיים. כל תהליך מתנהל בסינרגיה עם הלקוח במטרה להתאים את הפתרון הטוב ביותר לבית העסק. התהליך מלווה ביצירתיות, ידע וניסיון. בשנים האחרונות "פתרונות להצלחה בעסקים" היתה שותפה לתהליכים והגשמת מטרות לארגונים ובתי עסק רבים.

 

תכנים מגוונים ומותאמים אישית


"פתרונות להצלחה בעסקים" מציאה, בונה ומעבירה סדנאות תוכן מותאמות לדרישה ובהתאם לזיהוי הצרכים של בית העסק או הארגון. הסדנאות הינן בעלי אופי חוויתי כאשר למשתתפים בה חלק פעיל אינטגראלי. הסדנאות מלוות בסירטונים המציגים סיטואציות שונות רלוונטיות למטרה, דיונים פורים ודוגמאות מהשטח. כמו כן נעשה שימוש בהומור ככלי לחיבור עם המשתתפים.הרצאות
אימון אישי
גיוס
שירותי לקוח סמוי

אימון ויעוץ עסקי
יעוץ ארגוני
יעוץ אסטרטגי
סדנאות

מיכאל בן יוסף
פתרונות להצלחה בעסקים
טלפון: 054-5491491
מייל: Michael@michaelby.com